TECRÜBE,KALİTE,GÜVEN

1964 yılında kurulan ve 1976 yılına kadar sipariş üzerine makineler üreten Önersan, 1976 yılında shrink ambalaj makineleri konusunda Türkiye’de ilk üretici firma olarak bu sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Sadece Türkiye’de 2500 firmadan fazla müşterisi olan Önersan sektörün ilk ve en kaliteli otomatik shrink ambalaj makineleri üreticisi olarak bilinmektedir. Firmamızın en önemli özelliği son teknolojileri ve gelişmeleri sistemlerinde uygulayarak günümüz rekabet koşullarının ve tüketici isteklerinin gerektirdiği zor ve değişik paketleme uygulamalarına çözüm getirmesidir.

Standart makinelerin yanı sıra, müşteri istekleri doğrultusunda projeler üreterek özel makine imalatı ile de tüketici memnuniyetini sağlamaktadır. Firmamızın hedeflerinden biri de ambalaj sektöründe gerek yurt içi gerekse yurt dışı fuarlarda firmamızı ve ürünlerimizi tanıtarak küçülen dünyada tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşabilmektir.

Firmamız doğrudan ihracat yolu ile yurtdışı pazarlara makine satmakla birlikte Dünya geneline yayılmış distribütörleri aracılığı ile de satış ve satış sonrası hizmet vermektedir. Bununla beraber İtalyan Smipack firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Önersan’ın tecrübesi, dinamizmi, heyecanlı kadrosu, güçlü satış sonrası servis hizmetleri ve ürün kalitesi , firmayı kendi sektöründe lider yapmaktadır. Ürün Grubu: PLC kontrollü Tam otomatik sistem shrink ambalaj makineleri, yarı otomatik sistem shrink ambalaj makineleri, büyük ebatlı ürünler için özel dizayn edilmiş shrink ambalaj makineleri, otomatik ve manuel sistem L yapıştırma sarma makineleri, pet ve cam şişeleri paketleyen shrink ambalaj makinelerini içermektedir.